Pik
Сьогодні, 19 серпень 2019
24.04.2019
411
0

Краєзнавчий музей запрошує прогулятися віртуальною вулицею Суворова (ВІДЕО)

Краєзнавчий музей запрошує прогулятися віртуальною вулицею Суворова (ВІДЕО)

У літературному відділі Обласного краєзнавчого музею імені Бориса Лавреньова презентували виставковий проект, присвячений одній з херсонських вулиць - Суворовській, повідомляє Суспільне.

Вулиця Суворова коротка – всього 900 метрів, говорить авторка екскурсії Вікторія Мусійко. На ній було сконцентровано найбільшу кількість історичних будівель. Обирали цю вулицю для своїх досліджень, продовжує Вікторія, через її популярність у херсонців та гостей міста.

"Тут було вісім церков різних конфесій. І на самій Суворовській, і поруч з нею. Тут були і учбові заклади, і сінематограф, і ательє, найвідоміша херсонська аптека і безліч магазинчиків. Хотілося розповісти про все. Нам вистачало і експонатів, і часу. Але не вистачало місця, бо маленька вуличка просилася за межі цієї зали", - розповідає Вікторія Мусійко, старша наукова співробітниця літературного відділу Обласного краєзнавчого музею.

"В лабіринті вулиць давніх" - так називається експозиція. Щоб відвідувачі могли краще відчути атмосферу старого міста, говорить Вікторія Мусійко, під час екскурсії використовують відео- і аудіо-супровід. Ольга Алеферко – одна з тих, хто надав матеріали для створення експозиції.

"Мені дуже приємно, що я сьогодні присутня на відкритті такої унікальної виставки. Я думаю, всі херсонці будуть заінтриговані, задоволені. Думаю, що кожна небайдужа до історії Херсона людина могла б допомогти відкриттю цієї виставки. Ми багато співпрацювали з літературним і краєзнавчим музеєм. Сьогодні ми бачимо результат нашої спільної роботи. Це нас надихає, що ми і далі будемо розбудовувати своє місто", - каже Ольга Алеферко, яка надала матеріали для виставки.

Експозиція може зацікавити херсонців різного віку, яким не байдужа історія міста, - говорить її авторка. Одна з відвідувачок Ірина Романенко поділилася з нами враженнями:

"Я дізналась багато цікавого. Хочу подякувати керівництву музею за таку гарну виставку. Я проходжу практику в управлінні культури. Тому мені дуже сподобалось побувати на такому заході".

Віртуальну екскурсію херсонцям тут проведуть 25-го квітня о 14-й годині. Виставка "Лабіринти вулиць давніх" відсьогодні діятиме постійно.

Олена Протопопова, Денис Рибась.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину