Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
06.10.2017
776
0

КП «Світоч» завдало збитків державі на 250 тисяч гривень

КП «Світоч» завдало збитків державі на 250 тисяч гривень

Комунальне підприємство «Світоч» внаслідок забруднення земель нанесло державі збитків на загальну суму 244 316,70 грн.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, передає ПІК.

В результаті скиду неочищених стічних вод забруднено земельні ділянки загальною площею 1797,48 кв.м. За вказані порушення директора КП «Світоч» притягнуто до адміністративної відповідальності,

Окрім того, Державними інспекторами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Херсонській області на зазначених земельних ділянках відібрано проби ґрунту. Відповідно до протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів вміст нітратів, сульфатів, фосфору, амонію у відібраних зразках перевищують фонову концентрацію, що призвело до забруднення земельних ділянок.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області матеріали перевірки направлено до прокуратури Херсонської області для вжиття відповідних заходів реагування.

За інформацією Херсонської міської ради після втручання державних інспекторів з охорони довкілля комунальне підприємство «Світоч» та МКП «ВУВГ міста Херсона» укладають угоду щодо реструктуризації боргу в сумі 33 540,26 грн. Протягом вересня поточного року підприємством проведено необхідні інженерно-технічні роботи з підготовки та запуску системи з прийому та очищення стічних вод.

Зазначається, що про вчинене підприємством порушення державну екологічну інспекцію у Херсонській області повідомив громадянин Ш. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину