Сьогодні, 20 Листопада 2017
06.10.2017
113
0

КП «Світоч» завдало збитків державі на 250 тисяч гривень

Комунальне підприємство «Світоч» внаслідок забруднення земель нанесло державі збитків на загальну суму 244 316,70 грн.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА, передає ПІК.

В результаті скиду неочищених стічних вод забруднено земельні ділянки загальною площею 1797,48 кв.м. За вказані порушення директора КП «Світоч» притягнуто до адміністративної відповідальності,

Окрім того, Державними інспекторами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у Херсонській області на зазначених земельних ділянках відібрано проби ґрунту. Відповідно до протоколу вимірювань показників складу та властивостей ґрунтів вміст нітратів, сульфатів, фосфору, амонію у відібраних зразках перевищують фонову концентрацію, що призвело до забруднення земельних ділянок.

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області матеріали перевірки направлено до прокуратури Херсонської області для вжиття відповідних заходів реагування.

За інформацією Херсонської міської ради після втручання державних інспекторів з охорони довкілля комунальне підприємство «Світоч» та МКП «ВУВГ міста Херсона» укладають угоду щодо реструктуризації боргу в сумі 33 540,26 грн. Протягом вересня поточного року підприємством проведено необхідні інженерно-технічні роботи з підготовки та запуску системи з прийому та очищення стічних вод.

Зазначається, що про вчинене підприємством порушення державну екологічну інспекцію у Херсонській області повідомив громадянин Ш. 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1045
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1007
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину