Pik
Сьогодні, 08 Квітня 2020
05.04.2019
740
0

КП «ХЕСКО» звертається до здорового глузду і людськості членів Херсонського міськвиконкому

КП «ХЕСКО» звертається до здорового глузду і людськості членів Херсонського міськвиконкому

Працівники комунального підприємства «Херсонська енергосервісна компанія» звертається до здорового глузду і людськості членів Херсонського міськвиконкому. Це звернення розповсюдили церез прес-службу підпріємсчтва.

На превеликий жаль, через забаганки двох членів виконкому Херсонської міськради, Ніни Савіної і Сергія Дмитрієва, працівники комунального підприємства «Херсонська енергосервісна компанія» (КП «ХЕСКО») вже третій місяць не отримують заробітну платню.

Для одного з працівників підприємства таке зволікання може коштувати життя. Втім ,все - по порядку.

У зв’язку з тим, що КП «ХЕСКО» у 2016 році взяло на себе велику роботу по виконанню зобов’язань міста Херсона. КП «ХЕСКО» у 2016-2018 роках отримувало фінансування з міського бюджету, коли виконувало роботи у рамках виконання містом Херсоном зобов’язань, які були взяті ще у 2009 році, коли місто долучилося до Європейської ініціативи «Угода мерів». І ця робота неодноразово заслуговувала на позитивні відзнаки від органів державного рівня.  

Тому у підприємства майже не було можливості заробляти гроші.

З січня 2019 року КП «ХЕСКО» працює в умовах самоокупності. Вже укладені контракти на загальну суму близько 2-х млн. грн.

 І для успішного початку нового етапу роботи ми попросили міську владу про поворотну фінансову допомогу у сумі 400 тисяч грн. Відповідне рішення було затверджено 21 грудня 2018 року на сесії Херсонської міської ради. Для виділення коштів також було потрібно рішення виконкому міської ради «Про затвердження плану роботи департаменту житлово-комунального господарства міської ради на 2019 рік за кодом КПКВК 1218861 «Надання бюджетних позичок суб’єктам господарювання».

Це суто робоче технічне питання мало бути вирішено під час засідання виконавчого комітету, яке проходило 19 березня 2019 року. Але член виконкому, ветеран житлово-комунального господарства Ніна Савіна, через свої застарілі уявлення про роботу комунальних підприємств розпочала дискусію про доцільність виділення позики. За межами її розуміння опинилася необхідність витрачання частини позичених грошей на придбання матеріалів, необхідних для виконання робіт за контрактами, які укладені КП «ХЕСКО».

Шановна Ніна Нарімановна, на жаль, не зрозуміла, що для того, щоб заробити гроші, потрібні певні капіталовкладення.

Виступ Ніни Савіної і її неголосування за згадане вище рішення спровокували ще одного члена міськвиконкому, Сергія Дмітрієва, теж під час голосування утриматися. На жаль, кількість членів виконкому, присутніх на тому засіданні була такою, що саме двох голосів не вистачило для прийняття рішення.

Тому зараз КП «ХЕСКО» не може ані придбати матеріали для виконання робіт, ані виплатити заробітну платню. Останнє стало дуже серйозною проблемою для одного з співробітників підприємства, якому терміново потрібна операція, бо є загроза життю. Також ця людина і далі потребує медичного обстеження і лікування, на які потрібні чималі гроші.

Тому зволікання з наданням КП «ХЕСКО» поворотної фінансової допомоги може коштувати людині життя.

Адміністрація і колектив КП «ХЕСКО» звертаються до членів виконкому Херсонської міської ради з проханням відповідально поставитися до своїх обов’язків і з порозумінням сприйняти скрутне становище, у якому перебуває співробітник підприємства.   

       

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину