Pik
Сьогодні, 13 Ноября 2018
27.10.2018
725
0

КП «База відпочинку Генгірка» отримала нового керівника

КП «База відпочинку Генгірка» отримала нового керівника

Виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «База відпочинку Генгірка» облради з 19 жовтня став Сергій Муйзеник. Відповідне розпорядження голови облради  Владислава Мангера від 18 жовтня №218 оприлюднене на офіційному сайті облради, передає ПІК.

«Призначити виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «База відпочинку Генгірка» Херсонської обласної ради Муйзеника Сергія Миколайовича з 19 жовтня 2018 року терміном на два місяці», - йдеться у документі.

Попереднім розпорядженням - №217 від 18 жовтня, голова облради звільнив за угодою сторін Олега Фурманова з посади тимчасово виконуючого обов’язки директора цього КП.

Нагадаємо, 12 березня 2018 року в облраді  обирали переможців на вакантні посади комунальних закладів облради. Тоді Олег Фурманов не зміг доладно відповісти на запитання членів комісії та «захистити» свої плани щодо розвитку підприємств.  Фурманов був призначений на посаду т.в.о. відповідно до розпорядження №86 голови облради від 24 квітня 2017 року.

Що стосується Сергія Муйзеника, то, як повідомляє видання Мост, він раніше працював і жив у Каховці. Його основним місцем роботи була компанія дощувальних машин ТОВ Фрегат-Комплект. Як фізична особа-підприємець він постачав Каховському управління водного господарства та Каховському магістральному каналу металопродукцію і запчастини.

«Каховка є вотчиною Карла Стурена, ставлеником якого є Владислав Мангер», - пише видання. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину