Pik
Сьогодні, 15 Січня 2021
23.06.2020
753
0

Кожен мешканець Херсонщини зможе проголосувати за склад нової громадської ради при ОДА

Кожен мешканець Херсонщини зможе проголосувати за склад нової громадської ради при ОДА

Якщо раніше голосування за кандидатів до складу громадської ради відбувалося на установчих зборах, то відтепер воно проходитиме в онлайн-форматі на платформі електронної демократії “DEM консультації з громадськістю”. Тобто кожен мешканець області зможе віддати свій голос за кандидата, який йому найбільше імпонує. Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні ініціативної групи з підготовки рейтингового електронного голосування з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації. 

Етап прийому заявок на участь у рейтинговому електронному голосуванні проходитиме з 24 червня по 15 липня (Документи приймаються ініціативною групою на електронну адресу ingrouphoda@gmail.com). 

Крім цього, на засіданні ініціативної групи було затверджено кількісний склад членів громадської ради при ОДА - 25 осіб. Головою ініціативної групи обрано члена ГО «Імпульс Херсонщини» Павла Шелухіна. 

Довідково: до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину