Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
18.05.2016
526
0

Козачі Лагері – проблемна зона Херсонщини?

Козачі Лагері – проблемна зона Херсонщини?

Козачі Лагері знаходяться лише в 30 кілометрах від Херсона, проте протистояння між патріотично налаштованою громадою і місцевою владою, котре уже багато місяців триває в селі, викликає занепокоєння, розповідають журналісти херсонського телеканалу «Херсон плюс».

Нещодавно активіст, голова БФ «Українські серця» Олега Баркаренко у Фейсбуці «у всіх кольорах» розповів про відкриття у селі меморіальних дошок загиблим бійцям АТО. Тоді активістів обурило ігнорування сільським головою та його представниками меморіального заходу.

Та не лишень це. Активісти кажуть, що Козачі лагері - це своєрідний осередок українофобії.

Представники громадської організації «Козацька варта» більше тринадцяти разів змінювали зіпсовані прихильниками Новороссії українські прапори на стелі при в'їзді в село.

- Нас турбує, що у прикордонній з анексованим Кримом Херсонщині «піднімає голову» такий практично не прикритий сепаратизм, - говорить голова ГО «Козацька варта» Іван Фоменко. - Ми б хотіли зустрітися за одним столом з губернатором Андрієм Гордєєвим, щоб за ним сидів й голова управління СБУ в області. Щоб ми розглянули ці болючі питання.

- Ми не чули, щоб за 13 фактами пошкодження державного символу проводилися хоча б якісь дії - ні органами місцевго самоврядування, ні правоохоронцями. Схоже, що проблема замовчується й ніхто не хоче цим займатися, - додає мешканець Козачих Лагерів Андрій Мицик.

За словами Івана Фоменка, вони зверталися до поліції, та безрезультатно.

Дехто з місцевих мешканців навіть зізнається, що у селі вже «взяли на олівець» усі двори, де висів український прапор...

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину