Pik
Сьогодні, 15 серпень 2020

Коронавірус без коронакризи! «АТБ» створює тисячі нових робочих місць

Коронавірус без коронакризи! «АТБ» створює тисячі нових робочих місць

За офіційними даними, сьогодні більше третини українців, у тому числі й багато жителів нашого Херсона, втратили роботу або перебувають у відпустці за свій рахунок.

У такій непростій ситуації значно зростає роль соціально орієнтованого бізнесу, який для багатьох стає рятувальним колом.

Компанія «АТБ», що давно стала лідером української галузі роздрібної торгівлі, зуміла разом з українцями гідно витримати удар. Забезпечуючи майже чотири мільйони своїх постійних клієнтів по всій країні гарантовано якісними продуктами харчування та товарами першої необхідності, «АТБ» продовжує працювати з мінімальною фіксованою надбавкою, пом'якшивши в такий спосіб сезонне весняне зростання цін на певні категорії продуктів, а також прийнявши на себе основний удар від вимушеного підвищення цін виробниками.

Не менш важливо, що компанія зуміла зберегти свій головний капітал – співробітників. У найбільшій торговельній мережі країни не було ні скорочень, ні звільнень. Сьогодні в «АТБ» працюють і одержують гідну зарплату майже 57 тисяч осіб.

Галузевий лідер послуговується стратегією динамічного розвитку, розширюючи географію присутності вже добре знайомих українському покупцеві супермаркетів. З початку поточного року в різних куточках країни прийняли перших клієнтів 34 нових магазини. У планах – до кінця травня відкрити ще десять маркетів. Крім того, протягом зазначеного періоду після капітальної реконструкції почали функціонувати 11 дискаунтерів.

Крім забезпечення населення якісними та недорогими продуктами, «АТБ» також допомагає боротися з однією із головних проблем української економіки – безробіттям. Завдяки динамічному розширенню географії присутності та розвитку бізнесу компанія підтвердила своє багаторічне звання одного з найбільших роботодавців країни – з початку 2020-го в штат взяли 7 246 нових співробітників. Навіть у найскладніші в плані працевлаштування часи – у період карантину – робочі місця в «АТБ» одержали 2,4 тис. осіб. Дуже важливо, що тисячі українських родин, незважаючи на пандемію коронавірусу та пов'язані з нею проблеми, тепер мають стабільне джерело доходу. Як соціально орієнтований і патріотичний бізнес «АТБ» не тільки зберігає наявні робочі місця, але й відкриває усе більше нових вакансій. Цей процес не припинявся ні в період минулої світової фінансової кризи 2007–2008 років, ні тепер – під час затяжного національного карантину.

«Одночасно з розширенням компанії ми продовжуємо системно інвестувати в людей. Крок за кроком оновлюємо систему оплати праці та мотивації персоналу. Для нас важливо, щоб співробітники одержували гідну винагороду та мали бажання працювати з повною віддачею», – підкреслив голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков.

Нагадаємо, «АТБ» щорічно створює приблизно сотню нових магазинів. Торік компанія підкорила два нових регіони – відкрилися перші комфортні сучасні супермаркети «АТБ» у Чернівецькій і Закарпатській областях.

У 286 населених пунктах 24 областей України, включаючи й Херсонську, працюють 1110 супермаркетів «АТБ». Асортимент кожного із магазинів по всій країні перевищує 3,5 тис. найменувань, з яких майже тисяча – товари власних торгових марок і власний імпорт.

У 2020-му ще більше жителів Дніпропетровської, Львівської, Одеської, Полтавської, Волинської, Київської та інших областей одержали можливість купувати гарантовано свіжі та якісні продукти за вигідними цінами. Компанія працює з виробниками продукції напряму. Завдяки цьому, а також оптимізації багатьох бізнес-процесів вартість товарів на прилавках «АТБ» нижча за середньоринкову на 10–15%. Це стало справжнім порятунком для мільйонів українців, яким через карантин і безробіття довелося затягти ремені. Згідно з даними з відкритих джерел, вісім громадян із десяти сьогодні змушені заощаджувати на всьому.

Як заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, з початку національного карантину кількість безробітних у країні зросла майже вдесятеро.

Щоб підтримати найбільш незахищені верстви населення, компанія «АТБ» ініціювала та разом із Мінсоцполітики реалізувала безпрецедентну благодійну акцію з бюджетом 100 мільйонів гривень. У межах цього проєкту жителі 191 населеного пункту країни одержали безплатні продуктові набори. Це допомогло майже 580 тисячам українців протриматися в найбільш складний період карантину.

Але цим внесок компанії в боротьбу з коронавірусом не обмежується. «АТБ» відгукнулася на прохання Офісу Президента України, закупивши у Франції 12 флагманських систем CFX96 для обласних клінік і лабораторій. На такі цілі компанія виділила десять мільйонів гривень. Нове обладнання тепер використовують для ПЛР-діагностики й аналізу в режимі реального часу сотень зразків, узятих у пацієнтів з підозрою на СOVID-19 та інші небезпечні інфекційні захворювання.

Автор: Петро Старецький

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину