Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
22.06.2019
10741
0

Користувачам Windows загрожує масова кібератака

Користувачам Windows загрожує масова кібератака

Фахівці кіберполіції виявили вразливість операційних систем версій Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 та більш старих версій Windows, повідомляє Ліга:Закон.

Виявлена вразливість, яка має умовну назву BlueKeep, дозволяє зловмиснику не лише мати доступ до одного комп'ютера, але й отримати контроль над усіма іншими пристроями в мережі, які мають цю вразливість.

Теоретично BlueKeep може використовуватися у кібератаці, аналогічнії за своїми розмірами до атаки WannaCry і NotPetya. Тому на даний момент мільйони персональних комп'ютерів можуть бути атаковані.

Щоб не допустити чергову масову вірусну атаку, кіберполіция радить користувачам операційної системи Windows (більш старих її версій) оновити систему до останньої версії. Встановлення патча для вразливих операційних систем Windows можна завантажити тут .

Якщо їх не оновити, хакери зможуть скористатися вразливостями для викрадення конфіденційної інформації, що призведе до витоку особистої інформації, що міститься на персональному комп'ютері, а у бізнесі - до великих матеріальних втрат.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину