Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
08.02.2019
477
0

Концесія ХМТП збільшить надходження до місцевого бюджету на 55 млн грн

Концесія ХМТП збільшить надходження до місцевого бюджету на 55 млн грн

Фахівці прогнозують, що концесія Херсонського морського порту дозволить збільшити надходжень до місцевого бюджету на 55 млн гривень.

Про це йшла мова під час зустрічі голови ОДА Андрія Гордєєва з із заступником Міністра інфраструктури України Віктором Довганем і Тарасом Бойчуком, головою Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства «SPILNO», передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Також взяли участь в обговоренні в.о. директора цього підприємства Олександр Сухин та в.о. начальника Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України» Володимир Гаращенко.

«Державно-приватне партнерство дозволить залучити приватний капітал в інфраструктуру у стислі строки, а також забезпечити стрімке економічне зростання. Фахівці прогнозують збільшення надходжень до місцевого бюджету на 55 млн грн.», - йдеться у повідомленні.

Херсонський морський торговельний порт розташований у гирлі річки Дніпро, 28 км від Дніпро-Бузького лиману та 90 км від Чорного моря. Доступ до порту з річки, залізниці та автомобільних доріг робить його привабливим мультимодальним вантажним хабом. Але обмежений потенціал порту вимагає залучення додаткових фінансових ресурсів для його розвитку, зокрема, шляхом передачі його в концесію в рамках державно-приватного партнерства.

Як раніше передавав ПІК, Міністр інфраструктури сподівається на якісну битву за порт «Херсон»

Читайте також: 

Концесія морських портів «Ольвія» і «Херсон»: представлено два проекти

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину