Pik
Сьогодні, 02 Июля 2020
04.10.2019
759
0

Концесія Аеропорту «Херсон» та Центр променевої терапії – у пріоритеті

Концесія Аеропорту «Херсон» та Центр променевої терапії – у пріоритеті

Серед пріоритетних напрямків у Херсонській області перспектива концесії аеропорту «Херсон» та створення на базі Херсонського онкологічного диспансеру сучасного Центру променевої терапії.

На цьому наголосив голова Регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар під час презентації проектів приватно-державного партнерства від Міжнародної фінансової корпорації (IFC) за участі обласної влади та депутатів облради. Інформує сайт Херсонської обласної ради, передає ПІК.

«Херсонська обласна рада була однією з перших в Україні, яка погодила внесення до переліку об’єктів, які підлягають концесії, міжнародного аеропорту «Херсон». Ми ретельно вивчаємо питання та маємо певні вимоги до майбутнього проекту та інвестора. Проект концесії не повинен містити умову про припинення, нехай й тимчасового, роботи аеропорту. Також аеропорт має залишатися у власності громади. Основні завдання, які ми ставимо перед потенційним інвестором – поліпшення сервісу, доступність послуг та збільшення пасажиропотоку. Депутати прагнуть ухвалювати виважені рішення, які йдуть на користь розвитку області та підприємства. Тому запрошуємо до співпраці з депутатським корпусом», – сказав голова облради Владислав Мангер.

Як зазначив під час презентації старший інвестиційний офіцер Регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації Олег Кудашов, наразі IFC розглядає можливість співпраці з питань концесії чотирьох українських аеропортів з міст Львів, Запоріжжя, Чернівці та Херсон.

«Ми готові розпочинати роботу по вивченню техніко-економічних показників роботи аеропорту «Херсон». До кінця року плануємо завершити попередній аналіз, щоб потім надати обласній раді рекомендації, як рухатися далі», – повідомив Олег Кудашов.

Владислав Мангер наголосив також на зацікавленості Херсонської обласної ради у співпраці з міжнародною інституцією по реалізації обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 – 2023 роки. Вона передбачає оснащення КЗ «Херсонський онкологічний диспансер» сучасним обладнанням за рахунок різних джерел фінансування. Цей проект може стати прикладом державно-приватного партнерства у галузі охорони здоров’я для всієї країни.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину