Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
01.07.2018
537
0

Контракт з ректором ХДУ підписали, але…

Контракт з ректором ХДУ підписали, але...

Кадровий контракт з  Олександром Співаковським, який у лютому переміг на виборах ректора ХДУ,  Міносвіти був підписаний 8 червня, проте дія його призупинена, поки Співаковський є народним депутатом України.

Про це Олександр Співаковський повідомив у інтерв’ю виданню «Новий день», передає ПІК.

«Часу з моменту виборів дійсно пройшло багато. Але це виправдано: була потрібна правова експертиза мого нового статусу, з урахуванням вимог Законів України «Про вищу освіту», «Про боротьбу з корупцією» та ряду інших. Але тепер можу повідомити читачам «НД», що кадровий контракт зі мною підписаний 8 червня. Правда, його дія призупинена на той час, поки я виконую обов'язки народного депутата України. Достроково відмовитися від мандата я не маю права - це означало б підвести виборців, які за мене голосували. На час роботи у Верховній Раді я позбавлений права підпису документів фінансового та організаційного характеру (у ХДУ - ПІК). Ця місія покладена на виконуючого обов'язки ректора, яким міністерство призначило Наталю Тюхтенко», - повідомив Співаковський.

Як раніше передавав ПІК, у лютому 2018 року, відразу після перемоги на виборах ректора в ХДУ народного депутата України Олександра Співаковського, у соцмережах почали обговорювати,  а що далі – депутатство, ректорство чи те та інше.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину