Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
23.04.2018
706
0

Конструкторське бюро «Ізумруд» винне співробітникам майже 3 млн гривень

Конструкторське бюро «Ізумруд» винне співробітникам майже 3 млн гривень

З початку квітня 2018 року в Херсонській області запрацював штаб зі стягнення заборгованості по заробітній платі. На сьогодні в області підприємства заборгували власним працівникам майже 8 мільйонів гривень.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області. 

Державні виконавці вже описали майно «Херсонського заводу карданних валів».

Далі представники відділу з питань банкрутства та державні виконавці Головного територіального управління юстиції у Херсонській області разом з журналістами завітали до ДП «Центральне конструкторське бюро «Ізумруд», що входить до Державного концерну «Укроборонпром».

 Підприємство заборгувало більше 80 співробітникам майже 3 мільйони гривень.

 За інформацією державних виконавців, у власності підприємства знаходиться автомобіль. Його описали першим.

 - Автомобіль весь критий товстим шаром пилу та листя, тому неможливо візуально визначити, чи є у транспортного засобу будь-які пошкодження. Також у машині відсутній акумулятор. Автомобіль ми описали, зберігатись він буде на території підприємства. Оскільки бюро – держане підприємство, то ми будемо звертатись до їх вищого керівництва, аби питання погашення боргів по зарплаті було вирішено найближчим часом. - зазначив начальник відділу ДВС Корабельного у місті Херсон районі Сергій Третьяков.

 Окрім транспортного засобу, виконавці описали 36 комплектів комп’ютерної техніки, 10 виробничих принтерів та 7 кульманів.

 - Ми продовжуємо відстоювати права працівників. Підприємства-боржники мають повністю розрахуватись із власними співробітниками. Ми робитимемо усе, що в нашій компетенції, аби люди отримали власні кошти. – зазначив керівник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський.

опис

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину