Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
01.10.2018
398
0

Конфлікт на Арабатській Стрілці закінчився?

На роздоріжжі: конфлікт на Арабатській Стрілці закінчився?

Завтра має розпочатися ремонт вулиці Центральної у Стрілковому, передає ПІК з посиланням на генічеський сайт «Новий візит».

Нагадаємо, тут кипіли пристрасті через те, що люди заблокували техніку, що має будувати дорогу вздовж Арабатської Стрілки, адже люди вимагали, щоб спочатку відремонтували вулицю в центрі села. Дорогу вздовж Арабатської Стрілки активісти назвали «царською».

«До обіду пристрасті загострилися до межі. На місці конфлікту з'явилися голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, бійці «Правого сектора» і співробітники Генічеської поліції на чолі з начальником Сергієм Балутою. Представники громади Стрілкового не відступили, вимагаючи в першу чергу почати роботи по вулиці Центральній. І в підсумку ситуація вирішилася за спільною згодою, а Олександр Воробйов назвав цей момент історичним. Присутні домовилися, що з завтрашнього дня почнеться будівництво дороги по вулиці Центральній», - повідомляє видання.

 Нагадаємо, нардеп Сергій Хлань заявив про те, що проблема виникла, бо чиновники порушили домовленості. Також ми писали, що на ремонт вулиці Центральна у Стрілковому планують виділити 1,5 млн гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину