Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
13.05.2016
207
0

Комунальному підприємству «Арабатська стрілка» прогнозують сталу роботу й розвиток

Комунальному підприємству «Арабатська стрілка» прогнозують сталу роботу й розвиток

Нагадаємо, 11 травня робоча група Херсонської облради виїжджала до Генічеського району.

На вчорашньому засіданні постійної комісії облради з питань управління об'єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту депутат Віктор Деркач, який є керівником робочої групи з вивчення стану діяльності КП база відпочинку «Арабатська Стрілка», поінформував колег про результати роботи.
Також депутати заслухали відповідну інформацію й від Агенції розвитку об'єктів спільної власності територіальних громад області.

Так, прозвучало, що зроблено все для того, щоб база відпочинку увійшла у літній сезон і працювала. Робоча група знайшла спільну мову з підприємцями, які працюють на території бази. Але на цьому депутатська робоча група не зупиняється - відпрацьовуватимуть концепцію розвитку КП.

Члени профільної депутатської комісії поділяють думку робочої групи щодо призначення в.о. керівника бази відпочинку Олександра Парицького. Вон також підтримали його кандидатуру.

Також на засіданні прозвучала пропозиція - організувати на цій базі й у інших приморських комунальних оздоровчих закладах відпочинок для наших атошників. Питання відпрацюють спільно з постійною комісією з соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Як зазначив голова «комунальної» комісії Юрій Рожков, депутати обласної ради працюють ефективно і свідчення цьому - результати роботи робочої групи, яка вивчає стан діяльності «Арабатської Стрілки».

«Відповідно до розпорядження голови облради, була створена робоча група з контролю ефективності КП «Арабатська Стрілка». До складу робочої групи увійшли представники різних фракцій. Були виїзні засідання, депутати облради - члени робочої групи провели перемовини з підприємствами та підприємцями, які знаходяться на території бази. Вони знайшли компроміс», - відзначив Юрій Рожков.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину