Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
30.12.2018
806
0

Комунальне підприємство заборгувало працівникам понад півмільйона гривень

Комунальне підприємство заборгувало працівникам понад півмільйона гривень

Керівника КП «Херсонкомунтранссервіс», яке станом на 1 грудня  заборгувало працівникам понад півмільйона гривень заробітної плати, притягнуть до адмінвідповідальності, передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену Головним управлінням Держпраці у Херсонській області.

«Головним управлінням Держпраці у Херсонській області проведено інспекційне відвідування комунального підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради щодо дотримання норм трудового законодавства. У ході перевірки встановлено, що заробітна плата працівникам на підприємстві за виконану ними роботу не виплачується та станом на 01.12.2018 року на підприємстві існує заборгованість із заробітної плати у сумі 546,0 тис. грн.», - йдеться у повідомленні.

На момент інспекційного відвідування загальна кількість оформлених працівників становить 269 особи, які допускаються до роботи після укладання трудового договору, оформленого наказом директора підприємства, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

Інспектором праці складено акт про встановлене порушення, винесено припис та притягнуто керівника до адміністративної відповідальності за п. 1 ст. 41 КЗпП. Крім того, буде розглядатися питання щодо винесення штрафних санкцій на підприємство.

Головне управління Держпраці у Херсонській області наголошує, що відповідно до абзацу 4 ст. 265 КЗпП порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі – карається штрафом у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Читайте також:

Трекери встановлені не на всі маршрутки у Херсоні

Херсону пропонують поповнити транспортний парк комунальними автобусами

Коротко, але зі скандалом: подробиці тарифного виконкому в Херсоні

Водії вимагають звільнення керівника КП «Херсонкомунтранссервіс»

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину