Pik
Сьогодні, 14 Ноября 2018
12.06.2018
477
0

У серпні знову прийматимуть документи по програмі компенсації за утримання телят

Компенсація за утримання телят - у серпні новий етап програми

У серпні на Херсонщині розпочнеться наступний етап прийому документів по програмі компенсації фізичним особам за утримання телят.

Про це повідомив під час семінару – наради з питань надання державної підтримки в галузі АПК, яку провели  для представників Нижньосірогозького та Іванівського районів заступник директора Департаменту АПР ОДА Андрій Неделько, передає ПІК з посиланням на департамент.

Заступник директора Департаменту Андрій Неделько нагадав, що 5 травня був завершений перший етап прийому документів по програмі компенсації за утримання телят, і в поточному місяці люди отримають перші грошові виплати.

Наступний етап розпочнеться у серпні, і Андрій Неделько висловив сподівання, що заявок під час другого етапу надійде значно більше. Він також зазначив, що завдяки даним нарадам, люди отримують більше розуміння щодо роботи державних програм, і це дозволить їм більш активно і впевнено користуватися державною фінансовою підтримкою в галузі АПК.

Як раніше повідомив директор департаменту АПР Олександр Паливода, на Херсонщині триває робота по реалізації державної програми підтримки тваринництва  - компенсації утримання молодняку ВРХ для фізичних осіб.

За результатами першого етапу, який завершився 5 травня, вже в червні мешканці Херсонської області, на подвір’ях яких є телята до 13-місячного віку, отримають компенсацію від держави на загальну суму 375, 5 тис. гривень. Ця сума буде виплачена на утримання 400 телят віком від 4 до 13 місяців.

Це означатиме, що даний молодняк вже не піде «під ніж», а буде вирощуватись в господарствах населення до певного віку: таким чином держава запобігає зменшенню поголів’я ВРХ в Україні.

"Мешканці сіл були не зовсім готові до участі в державній програмі, адже далеко не всі власники корів до цього моменту прагнули реєструвати тварин і отримувати ветеринарні документи ( а державна компенсація надається тільки на ідентифікований молодняк)", - повідомляв Паливода.

"Щоб взяти участь у програмі, власники тварин почали реєструвати тварин у терміновому порядку, проте не всі встигли до 5 травня. Але люди, завдяки цій програмі, почали приводити до ладу документи на тварин - і це добре. У серпні розпочнеться другий етап прийому документів, який триватиме до 1 вересня. Упевнений, що на наступний раз заявок буде набагато більше - люди в селах отримають фінансову підтримку, а область отримає гарантію у збереженні достатньої кількості молодняку ВРХ", - інформував Паливода.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину