Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
18.09.2018
445
0

Компенсація за утримання телят: кількість тих, хто подав документи, збільшилась у 35 разів

Компенсація за утримання телят: кількість тих, хто подав документи, збільшилась у 35 разів

На другому етапі держпрограми підтримки тваринництва на Херсонщині, за якою фізичні особи отримують компенсацію за утримання телят,  кількість господарів, що подали документи на компенсацію, збільшилась у 35 разів у порівнянні з першим етапом.

Про це передає ПІК з посиланням на ОДА.

«Кількість фізичних осіб, що подали документи на компенсацію, збільшилась порівняно з попереднім етапом більше ніж у 35 (!) разів і становить 4520 чоловік. Згідно поданих документів, нарахування по компенсації будуть здійснені на 9601 голів молодняку ВРХ (порівняно з 400 голів – на попередньому етапі) на загальну суму 6,1 млн. грн (порівняно із 379,0 тис. грн за І період, який завершився 5 травня 2018 року)», - йдеться у повідомленні.

Кошти по даній Програмі можуть одержати на ідентифікований зареєстрований молодняк ті фізичні особи, в особистих господарствах яких народились та утримуються телята до 13-місячного віку. Кошти за перший етап були перераховані на особисті рахунки жителів Херсонщини в повному обсязі протягом місяця з моменту подачі документів.

Третій етап збору документів триватиме з 01 по 5 грудня 2018 року. За додатковою інформацією звертайтесь до місцевих органів самоврядування за місцем проживання або у відділ тваринництва Департаменту АПР ХОДА.

Читайте також: На Херсонщині власники телят вже отримують дотацію

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину