Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
13.02.2020
690
0

Комітет з питань прав людини ухвалив рекомендації за результатами візиту на Херсонщину

Комітет з питань прав людини ухвалив рекомендації за результатами візиту на Херсонщину

Стан дотримання прав громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим, та внутрішньо переміщених осіб в Херсонській області обговорено на розширеному виїзному засіданні Комітету ВРУ з прав людини, яке відбулося на КПВВ «Чонгар». Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

За словами голови Комітету Дмитра Лубінця, сьогодні схвалено низку рекомендацій для Уряду, РНБО, Міністерства у справах ветеранів, Мін’юсту, Державної міграційної служби, Міністерства інфраструктури, Мінкульту та Міносвіти. Зокрема, створення МФО «Рідна Херсонщина», скасування вільної економічної зони «Крим», створення сервісних центрів, де надаватимуть всі види послуг, спрощення процедури встановлення особи та реєстрації фактів народження і смерті на тимчасово окупованих територіях.

«Ми розглянули низку проблемних питань, які назріли давно, але досі не вирішувались. Це відмови у виїзді на тимчасово окуповану територію, додаткові перевірки на КПВВ та затримання громадян, ускладнена процедура ідентифікації для людей, які вперше отримують український паспорт, складнощі з процедурою підтвердження фактів народження та смерті, відсутність умов для цілодобової медичної допомоги на КПВВ, ненадання ЦНАПом всього спектра адміністративних послуг. Такі речі гальмують справу реінтеграції Криму. Адже її перший етап – створення умов для кримчан на неокупованій території. Щоб вони могли себе тут реалізувати, захистити свої права, дати достойне майбутнє своїм дітям», - наголосив Дмитро Лубінець.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину