Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
10.09.2019
1166
0

Комишани розпочали естафету Добрих справ

Комишани розпочали естафету Добрих справ

5 вересня в Комишанській селищній раді було справжнє свято маленької, але дуже значущої перемоги. Завдяки старанням мешканців селища, селищного голови Олександра Фатєєва, депутатам селищної ради Валерію Павлюченку та Ользі Євсюковій за підтримки депутат обласної ради Юрія Рожкова відбулася подія, якій щиро раділа малеча селища, молоді мами та бабусі. Встановили та відкрили разом з громадською платформою «Добро переможе» Юрія Рожкова дитячий сертифікований ігровий майданчик. Хтось скаже, що тут такого, майданчик, але шановні скептики, подивіться на села і ви зрозумієте, що для сільських дітей це майже чудо. 


Дякувати Богові, що роками поміркований та виважений Олександр Борисович згуртував команду депутатського корпусу Комишанської селищної ради саме для організації життєдіяльності сіл, а не власних інтересів. Тому все, що має можливість робити селищна рада – стає якісно очевидним. Радіють діти і батьки ще й подарунку від Юрія Рожкова, який організував справжнє свято і представив велику кількість напрацювань для сільської малечі. Мешканці Комишан взяли старт на якісні зміни села.

Валерій Павлюченко, Микола Сорочан, Ольга Євсюкова і як батько Комишанської громади Олександр Фатєєв згуртували навколо себе односельчан і вже готуються святкувати дні народження Херсона та рідних Комишан.

Раділи і старійшини села, з’являється головне – надія, що ДОБРО таки ПЕРЕМОЖЕ.    

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину