Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
17.11.2017
654
0

Комишани будуть з якісною водою

Комишани отримають чисту воду до Нового року

На завершальному етапі будівництво артезіанських свердловин та нового водогону у селищі Комишани. Про це повідомив заступник голови ХОДА Олександр Адамчик, який 17 листопада перевірив хід робіт, передає ПІК

«Комишани будуть з водою! П'ять нових свердловин вже готові, а сьогодні заклали шосту для забезпечення села Комишани чистою питною водою, - сповістив на своїй сторінці у Фейсбук Олександр Адамчик. - Ви знаєте, що тут постійна проблема з водозабезпеченням, і навіть за радянських часів вирішити їі не вдавалося. Менше ніж за два роки, за ініціативи Андрія Гордєєва, ми створили мережу свердловин для видобутку чистої артезіанської води і довели новий водогін до Комишан. У грудні підрядники обіцяють завершити роботи по облаштуванню водної інфраструктури і тоді зможемо запустити нову чисту воду в сільський водогін. Тож перші літри чистої питної комишанської води урочисто розіллємо бокали вже на Новий рік!»

Нагадаємо, фінансування будівництва відбувалося у два етапи. Джерела - Фонд регіонального розвитку та міський бюджет Херсона.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину