Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
05.05.2017
428
0

Команда українського рятувального катеру дала відсіч незаконним діям росіян (відео)

24 квітня 2017 року, під час проведення рятувальниками Морської пошуково-рятувальної служби в Чорному морі  в районі Скадовська  штатних навчань, російській корабель здійснив спробу захоплення українського рятувального катеру. Команда українського катеру не допустила захоплення судна, повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт Мінінфраструктури України. 
Кораблі Російської Федерації, що базуються в анексованому Росією Кримському півострові, наблизилися до українського рятувального катеру і вийшли в ефір з вимогою «застопорить ход и лечь в дрейф».
Команда українського рятувального катеру відмовилася виконувати протиправні вимоги, зазначивши, що катер перебуває у територіальних водах України, після чого взяли курс на Скадовськ.
Професійні й врівноважені дії українських рятувальників відзначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян: «Наш екіпаж продемонстрував впевнені дії. Незважаючи на заклики світової спільноти, російські військові продовжують вдаватися до порушень українських кордонів як на морі, так і на сході України, але їх брязкання зброєю нас не лякає. Окуповані території повернуться під контроль України».
Міністр зазначив, що екіпаж рятувального катеру буде нагороджено за їх професіоналізм.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину