Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
22.07.2019
892
0

Колихаєв Ігор політично втер носа Слузі народу, а «Слуга Народу» - Медвечуку

Колихаєв Ігор політично втер носа Слузі народу, а «Слуга Народу» - Медвечуку

Ситуація навколо позачергових виборів 2019 р. до Парламенту часто-густо була скандальною.

По-перше: багато бруду практично корумпованого присмаку, відносно формування мажоритарних списків висуванців від партії «Слуга народу».
По-друге - ігри навколо протистояння Президента нового і Парламенту старого (8го скликання) були додатковим стимулом електорату «пожаліти Президента» та підтримати його політичну силу на дострокових виборах до ВРУ.
Третій фактор – «губернаторський тур» Президента був наглядово-показовим у так званій боротьбі Президента з «бандитськими» чиновниками в регіонах.
Окрім того, сам Президент за кермом авто агітував за партію «самі знаєте яку».

З іншого боку пан Медведчук масовано з інформаційних гармат своїх медійних військ агітував та мобілізовував свій так званий «ватний електорат» з кабінетів Путіна та Медвєдєва в Росії, з червоної доріжки міжнародного кінофестивалю та з круглого столу в Європарламенті з головним меседжем електорату: «я несу мир Україні за погодженням Путіна» в мене є план миру!. Тому не дивно, що Президент протистояв Медведчуку всіма способами, які на його думку були дієвими.

Потім настав день «Ч» - 21 липня!
Сутки були веселі з огляду на порушення: спроби «карусельного» вкидання бюлетенів, низька явка виборців, яку певні фігуранти виборчого процесу пробували перетворити своєю перевагою при підрахунку голосів,
і абсолютно всі партії грали в агітацію в дні тиші та сам день виборів.
Херсонщина в цьому переліку була фактичним фаворитом.

Але так чи інакше – сьогодні 22 липня!
День політичного шоку усіх виборців та фігурантів перегонів. Одні - навіть не очікували такої ПРЕМОГИ, інші – аж ніяк не очікували такої тотальної Перемоги перших. То ж про попередні, але дуже сталі дані:

184 мажоритарний округ Херсонщини став заслужено переможним для мецената, бізнесмена, депутата обласної ради Херсонщини Ігоря Колихаєва, який системно працював в області на свій власний публічний авторитет, на громади регіону, на розбудову яких він залучав самих мешканців кожного села та міста. Його головний меседж «Нам тут жити» та підпорядкування цьому змісту всієї своєї діяльності протягом років, довели виборців до спільної думки – нам потрібний саме такий безпартійний, і саме наш!!! депутата в Парламенті.
Тому невідомий «Слуга народу» по 184му мажоритарному окрузі, який лише хотів скористатися партійним брендом Президента для проходження в Парламент – потерпів повне фіаско!і не додав партії Президента ще додаткових балів для додаткових мандатів у законодавчій владі, як це міг би зробити Ігор Колихаєв.

Додамо, І.Колихаєва спірно не запросили до лав Партії Президента, і відносно цієї ситуаціє було дуже багато не здорової інформації про торгівлю округами в Херсонській області. Очевидно, що саме тому, переможець перегонів по 184му мажоритарному окрузі не став дотичним до спекуляцій цих партійних інтриг, а пішов самовисуванцем і «втер носа Слузі народу» своєю перемогою.

Тотальну перемогу над корумпованим екс-мером Херсону В.Сальдо отримав Павло Павліш по 182-му мажоритарному округу!
Павло – яскравий представник Слуги Народу, а от В.Сальдо не допоміг Медведчук з його політичним партійним брендом «За Життя» та медійною топ-підтримкою. Тому в цьому випадку саме «Слуга народу» втер носа аксакалам «ватного електорату» партії Медведчука!
І таких, на щастя округів більшість по Україні. Але сам В.Сальдо піде тепер у владу місцеву кандидатом в мери Херсону і це очевидно, що він конвертує свої голоси на парламентських перегонах в консолідацію своїх виборців на місцевих виборах.

Але зверніть увагу на інші факти: партія Шарія набрала по Україні практично 3% (попередньо.)
Новинський Вадим заходить в Парламент через 57 мажоритарний округ (Донеччина).
Віктор Балога по своєму «кріпацькому» Закарпацькому окрузі йде переможно в цей Парламент.
А по Полтавщині «Слуга народу» перекрив похід до ВРУ Константину Жеваго, відомого не лише як олігарх, а й один з скандальних рейдерів України. Тому конфлікт інтересів дуже наглядний!
і що це може значити на практиці?

По перше «Слуга Народу» отримує більше ніж 140 мандатів в Парламенті.
Це означає, що і КабМін, і силові органи, і всю вертикаль влади в Україні буде формувати саме Президент України та його політична команда Парламентської Партії «Слуга Народу».
А це означає, що діяльність команди Президента відтепер несе повну відповідальність за все, що відбувається в Державі.

Друга Фракція в Парламенті – це моноліт олігархів, досвідчених політиків про-путінського формату, в руках яких кошти, телеканали та які війну використовують для поразок діючого Президента , які вони будуть підлаштовувати, і будуть використовувати для знищення рейтингу Президенту та його Партії.

Тому той кредит довіри, який населення України дали саме Президенту  В. Зеленському на цих перегонах – тягар, відповідальність і не дай Бог, якщо не справиться - шлях до вади політичних сил Путіна так само як Порошенко привів до влади самого Зеленського.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину