Pik
Сьогодні, 15 Грудня 2019
11.12.2017
767
0

По Херсоні будуть планові рейди та перевірки

Кого в Херсоні штрафуватимуть за сніг?

Не прибрав сніг біля свого магазину, кафе чи офісу – будеш оштрафований. Про це херсонських підприємців через ЗМІ попередили у міськвиконкомі, передає ПІК.

У «Дорожній карті», яку презентували на прес-конференції, передбачені не лише маршрути з розчистки шляхів для підрядних організацій, а й зони відповідальності для фізичних та юридичних осіб, на випадок негоди. Власники об’єктів, розташованих у місті, зобов’язані подбати про чистоту на прилеглій території, а також безпеку для перехожих, зокрема, це стосується і ОСББ. 

Читайте також: У Херсоні запровадять електронний контроль розчистки снігу

«На жаль, ситуація така, що люди не завжди відчувають себе власниками і не завжди прибирають прибудинкову територію, тому тут вже будуть превентивні заходи з боку спецінспекції, складатимуться адмінпротоколи на голів ОСББ», - зазначив перший заступник Херсонського міського голови Ігор Козаков.

Читайте також: Херсону треба 45 снігоприбиральних машин

За неприбраний сніг на прилеглій території штрафуватиме інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсонської міської ради. Сума штрафу – від 340 до 1700 гривень, в залежності від того, фізична особа чи юридична.

«У нас є планові рейди й перевірки. Люди закріплені за районами, і от вони при виявленні правопорушення  застосовуватимуть до фізичних та юридичних осіб заходи адміністративного впливу. Протокол складається за ст. 151 КУАП», - прокоментував «ПІК» начальник інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Віталій Лисенко.

 Читайте також: Херсонське КП отримало нову снігоприбиральну техніку

Читайте також: Облавтодор розчистить лише 1500 км трас на Херсонщині

Читайте також: Листя в Херсоні – чекають, поки все опаде

Читайте також: Опале листя у Херсоні – що думають у мерії

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину