Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
11.12.2017
914
0

По Херсоні будуть планові рейди та перевірки

Кого в Херсоні штрафуватимуть за сніг?

Не прибрав сніг біля свого магазину, кафе чи офісу – будеш оштрафований. Про це херсонських підприємців через ЗМІ попередили у міськвиконкомі, передає ПІК.

У «Дорожній карті», яку презентували на прес-конференції, передбачені не лише маршрути з розчистки шляхів для підрядних організацій, а й зони відповідальності для фізичних та юридичних осіб, на випадок негоди. Власники об’єктів, розташованих у місті, зобов’язані подбати про чистоту на прилеглій території, а також безпеку для перехожих, зокрема, це стосується і ОСББ. 

Читайте також: У Херсоні запровадять електронний контроль розчистки снігу

«На жаль, ситуація така, що люди не завжди відчувають себе власниками і не завжди прибирають прибудинкову територію, тому тут вже будуть превентивні заходи з боку спецінспекції, складатимуться адмінпротоколи на голів ОСББ», - зазначив перший заступник Херсонського міського голови Ігор Козаков.

Читайте також: Херсону треба 45 снігоприбиральних машин

За неприбраний сніг на прилеглій території штрафуватиме інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсонської міської ради. Сума штрафу – від 340 до 1700 гривень, в залежності від того, фізична особа чи юридична.

«У нас є планові рейди й перевірки. Люди закріплені за районами, і от вони при виявленні правопорушення  застосовуватимуть до фізичних та юридичних осіб заходи адміністративного впливу. Протокол складається за ст. 151 КУАП», - прокоментував «ПІК» начальник інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Віталій Лисенко.

 Читайте також: Херсонське КП отримало нову снігоприбиральну техніку

Читайте також: Облавтодор розчистить лише 1500 км трас на Херсонщині

Читайте також: Листя в Херсоні – чекають, поки все опаде

Читайте також: Опале листя у Херсоні – що думають у мерії

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину