Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
08.09.2018
1215
0

Кого пропускають на адмінмежі з АР Крим на закритих КПВВ

Кого і куди пропускають на адмінмежі з АР Крим на закритих КПВВ

На двох КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом – «Каланчак» та «Чаплинка», які призупинили свою роботу  6 вересня через викиди на кримському «Титані» і які здійснюють пропуск лише в екстрених випадках, пропустили на материк за цей час 11 громадян.

Про це 8 вересня ПІК  розповів Іван Шевцов, помічник начальника Херсонського прикордонного загону - начальник прес-служби.

«За час, що КПВВ не працюють, вже пропустили 11 громадян, які прямували на материкову частину України, - каже Іван Шевцов. – Ми готові пропускати всіх, хто потребує медичної допомоги, дітей, тих, хто рятується від катастрофи, що трапилася у Криму».

«Прикордонники надають людям всіляку допомогу. Біля КПВВ «Каланчак» чергує машина «швидкої», розгорнутий пункт рятувальників», - також проінформував Шевцов.

Читайте також: прикордонники постраждали  через викиди з кримського «Титану» 

Що стосується прикордонників з цих КПВВ, які постраждали через викиди з «Титану», то, як повідомив Шевцов, п’ятеро військовослужбовців вже доправлені в Одесу.

«П’ятеро військовослужбовців вчора о 8 годині вечора приїхали до Одеського госпіталю Державної прикордонної служби. Сьогодні-завтра будуть зроблені відповідні аналізи і вже на понеділок будуть готові результати. Усі військовослужбовці почувають себе задовільно», - каже Шевцов.

Що стосується прикордонників, які продовжують нести службу на КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка», то всі вони забезпечені особистими засобами захисту.

«Так, всі військовослужбовці забезпечені особистими засобами захисту від хімічної та бактеріологічної зброї, - каже помічник начальника Херсонського прикордонного загону - начальник прес-служби. – Усі забезпечені новітніми американськими респіраторами, які мають фільтри, що захищають від сірчаної кислоти. Вони на службу ходять в них».

Як раніше передавав ПІК, на  Херсонщині прикордонники зафіксували факт хімічного забруднення з території окупованого Криму

Читайте також: На КПВВ «Чонгар» на адмінмежі з АР Крим спостерігається зменшення пасажиропотоку

завод

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину