Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
02.10.2017
542
0

Клуб на набережній Скадовська шокував поважних гостей нашої області

Клуб на набережній Скадовська шокував поважних гостей нашої області

Розташований поперек пляжної зони Скадовська нічний клуб «Miami», шокував  нардепа Олега Недава та голову Всеукраїнської екологічної ліги Тетяну Тимочко.

Про це розповів директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько, передає ПІК.

 «28 вересня 2017 року разом з народним депутатом України, заступником голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики, відвідали набережну м. Скадовськ. Побачене шокувало поважних гостей нашої області. Так, поперек пляжної зони розташовано об’єкт капітального будівництва нічний клуб «Miami», який розділив пляжну зону м. Скадовськ на дві частини. Нагадаю, що відповідно до статті 88 Водного кодексу України, з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм в межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. У межах прибережної захисної смуги морів встановлюється пляжна зона, ширина якої визначається залежно від ландшафтно-формуючої діяльності моря, але не менше 100 метрів від урізу води. У межах пляжної зони прибережних захисних смуг забороняється будівництво будь-яких споруд, крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних. Мало того, що ця потвора не дає вільного доступу до води, так і враховуючи специфіку цього закладу є джерелом шуму, який не дає змогу повноцінно відпочивати населенню в прилеглих до пляжу санаторіях та пансіонатах», - повідомив Попутько.

За його словами, Департамент екології та природних ресурсів звертав увагу на зазначене порушення Скадовської РДА, Скадовської місцевої поліції, місцевої прокуратури, Скадовської міської ради, проте жодної реакції не було.

« А тим часом, нічний клуб «Miami» добудував причал на території, прилеглої до пляжу, акваторії…», - зазначив Попутько.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину