Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
12.06.2018
110
0

Китайська моніторингова місія працюватиме на Херсонщині

Китайська моніторингова місія працюватиме на Херсонщині

Місія Китайської Народної Республіки з оцінки системи державного контролю за виробництвом черешні відвідає підприємство на Херсонщині, у Генічеському районі. Про це передає ПІК з посиланням на генічеський сайт «Новий візит».

Як відзначає видання, місія відвідає ТОВ «Дніпро» у селі Азовське, яким керує Олександр Кістечок. Це підприємство – серед 4 українських сільгосппідприємств, яким дозволено поставляти черешню у Китай. Планується, що китайці знаходитимуться в Азовському 13 червня.

Очікується, що під час роботи місії з оцінки системи державного контролю за виробництвом черешні в Україні, буде зроблено аналіз фітосанітарного ризику під час експорту української черешні до КНР, а також відпрацьований проект протоколу фітосанітарних вимог на експорт цієї продукції на китайський ринок, повідомляє офіційний сайт Держпродспоживслужби.

Планується, що представники КНР відвідають Запорізьку, Херсонську і Дніпропетровську області, де ознайомляться з особливостями вирощування, зберігання, пакетування черешні та фіторсанітарними процедурами, що здійснюються територіальними органами Держпродспоживсдужби при проведенні контролю у рамках формування експортних партій черешні.

За словами заступника Міністра агарної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої, зараз українські фрукти та ягоди постачаються в понад 30 країн світу, в тому числі в країни ЄС, і попит на них постійно зростає. Це свідчить про визнання української продукції міжнародними партнерами, високі стандарти її виробництва та довіру до системи держконтролю за виробництвом продуктів садівництва в Україні.

«Ми вдячні китайським партнерам за активізацію двостороннього співробітництва. Вважаю цей візит яскравим прикладом ефективної роботи обох країн в напрямку диверсифікації двосторонньої торгівлі в аграрній сфері», - наголосила вона.

 Читайте також:

У Генічеському районі висадили новий сад

На Херсонщині споруджують сховище-холодильник для кісточкових

На Арабатській Стрілці заговорили про авіарейси

Китайській делегації презентували інвестпроекти Херсонщини

У Генічеський район інвестують близько 500 млн євро

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
647
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
705
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину