Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
21.10.2019
667
0

Кінологічний центр поліції Херсонщини відвідали маленькі гімназисти

Кінологічний центр поліції Херсонщини відвідали маленькі гімназисти

Працівники відділу ювенальної превенції організували для учнів молодших класів Херсонської багатопрофільної гімназії №20 екскурсію в кінологічний центр поліції області,- передає ПІК.

Спочатку кінологи розповіли дітям, які породи собак використовують на службі в поліції, з якого віку дресирують тварин та які етапи навчання проходять собаки, щоб стати справжніми фахівцями своєї справи. Учні дізналися, що собаки навчені виявляти вибухові речовини, наркотики, шукати по сліду людей або предмети, забезпечувати правопорядок під час масових заходів. У виконанні службових завдань собаки завжди поруч з правоохоронцями. 

Переконатися в професіоналізмі тварин діти змогли на спеціальному тренувальному майданчику кінологічного центру, де чотирилапі демонстрували свої уміння та здібності. А особливе захоплення у гімназистів викликала демонстрація затримання правопорушника. Кінолог у спеціальному захисному одязі зображував роль зловмисника, якого переслідує і затримує службовий пес. 

Хлопці та дівчата встигли потоваришувати зі службовими собаками, охоче фотографувалися з ними і зрозуміли, наскільки важлива їх допомога у щоденній роботі поліції. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину