Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
25.09.2020
575
0

“Кінокімерія-2020”: на Херсонщині оберуть краще аматорське кіно року

“Кінокімерія-2020”: на Херсонщині оберуть краще аматорське кіно року

У Херсоні стартував XV Міжнародний фестиваль «Кінокімерія». Захід має на меті об’єднати аматорів та професіоналів некомерційного кіно, для яких кіномистецтво - це засіб творчого втілення своєї життєвої позиції.

Наступні два дні учасники фестивалю проведуть у дружній та творчій атмосфері, переглядаючи фільми та спілкуючись з професійними кінорежисерами та викладачами .

Роботи конкурсантів, які подали свої роботи для участі в фестивалі, оцінюватиме професійне та компетентне журі: 

- Володимир Войтенко (голова журі) -  кінознавець, керівник проектів «KІNO-KOЛО» та «Сценарна майстерня», ведучий телепрограми «Арґумент-кіно» («1+1»), секретар Правління НСКУ;

- Юрій Ріпенко - заслужений працівник культури України, член НСКУ, викладач КНУ театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого;

- Владислав Таранюк - сценарист, письменник, Голова комісії сприяння кіноаматорського руху і Україні і НСКУ;

- Василь Середюк - заслужений працівник культури України;

- Олена Парфенюк - кінознавець, заслужений працівник культури України;

Вже цієї неділі, 26 вересня, вони назвуть імена переможців фестивалю у наступних номінаціях: «Гран-Прі», «Кращий фільм дитячо-юнацьких аматорських студій», «Кращий аматорський фільм», «Кращий студентський фільм», «Кращий однохвилинний фільм», «Кращий професійний некомерційний фільм».

Довідково: вперше кінофестиваль “Кінокімерія” відбувся у 2006 році, тоді на нього з’їхалося 40 учасників, які представили 60 конкурсних робіт. У 2007 році він вже став Всеукраїнським, а з 2008 року фестиваль став Міжнародним. У 2009 році в місті Гданську (Польща) на конгресі, що проводила UNICA - Міжнародна спілка кіно, член офіційної ради UNESCO, кінофестиваль «Кінокімерія» став дійсним членом від України. З цього моменту саме «Кінокімерія» здобула ексклюзивне право формувати спеціальну програму кращих аматорських фільмів від України для участі у престижному щорічному Міжнародному фестивалі UNICA.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину