Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
30.10.2018
1027
1

«Кінець світла» у Херсоні: звільнення, бійки та провокації

«Кінець світла» у Херсоні: звільнення, бійки та провокації

У мерії сьогодні сталася бійка, повідомляє ПІК з посиланням на Гривну.

Як повідомляє Гривна, на нараду міського голови скандальновідомий Кирило Стремоусов привів учасників акції протесту, яку зранку 30 жовтня розпочали близько 30 мешканців херсонських гуртожитків - напередодні  ці гуртожитки були відключені від енергопостачання.

Як пише Гривна, за словами міського голови Володимира Миколаєнка, в Херсонобленерго триває нарада за участі нового керівника ЖЕКу№1 (колишнього управляючого вчора звільнили) та керівника Департаменту ЖКГ Олексій Войтенко.

«Мені обіцяли включити світло ще вчора. Зараз в обленерго йде нарада. Туди в робочому режимі поїде і начальник юридичного відділу і перший заступник Козаков», - сказав Миколаєнко.

Далі розпочалася сварка. Коли перший заступник мера Ігор Козаков почав виходити з кабінету, його спробував зупинити Стремоусов. Між ними виникла бійка. Їх намагалися розборонити депутати міськради Олександр Ложичев та Михайло Линецький. Коли все наче стихло і всі вийшли з кабінету, бійка продовжилась у коридорі. Потім Козаков і Стремоусов знову «залетіли» у кабінет мера. Їх розборонили знову.

Нагадаємо, сьогодні мешканці гуртожитків перекрили проспект Ушакова. Напередодні обленерго повідомило про відключення гуртожитків від електропостачання через борги.

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Херсонец, 30.10.2018
Сколько люди будут вестись на єтого непонятного скандалиста кирюшу. Только пиариться со своим папой кивой, а толку людям нет

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину