Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
21.08.2018
873
0

Керувати Херсонським вищим училищем фізичної культури буде радник Мангера

Керувати Херсонським вищим училищем фізичної культури буде радник Мангера

Голова облради Владислав Мангер своїм розпорядженням з 21 серпня поклав виконання обов’язків директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради на Анатолія Савицького.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови облради від 21 серпня №160.

«У зв’язку з відстороненням Суха Валентина Васильовича від виконання повноважень виконуючого обов’язки директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради на підставі розпорядження голови обласної ради від 17 серпня 2018 року № 157 «Про проведення службового розслідування стосовно виконуючого обов’язки директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради Суха Валентина Васильовича», враховуючи заяву Савицького А.І.», - йдеться у документі.

«Покласти з 21 серпня 2018 року виконання обов’язків директора Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради на САВИЦЬКОГО Анатолія Івановича на строк проведення службового розслідування стосовно Суха В.В», - йдеться у розпорядженні.

Голова профільної комісії облради Володимир Шадрін напередодні, 20 серпня, написав (скрін нижче - ред.) з цього приводу у Фейсбук (стилістика збережена - ред.): «Завтра буде представлений новий в. о. директора Савіцкий Анатолій - радник Голови Херсонської обласної ради, який має з богатим досвідом роботи в силових структурах. Чи допоможе цей досвід у складанні учбового плану на рік? Радників у Голови ХОР багато, тому чекаємо на майбутні звільнення керівників комунальних підприємств».

Як стало відомо ПІК з власних джерел в апараті облради, Володимир Шадрін один з тих, хто також претендує очолити Херсонське вище училище фізичної культури і зараз активно веде перемовини з депутатами з цього приводу.

савицкий шадрин

 Читайте також: 

Спортсмени та тренери визнали роботу Шадріна незадовільною 

Про захопленням училища фізичної культури 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину