Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
04.10.2017
651
0

Керівнику ШВСМ світить адмінпротокол

Керівнику ШВСМ "світить" адмінпротокол

Чи не головний претендент на перемогу  у конкурсі на посаду директора Школи вищої спортивної майстерності Херсонської облради, нині виконуючий обовязки керівника цього закладу, Олексій Мотов напрацював вже на адмінпротокол та штраф, передає ПІК.

Читайте також: Херсонські спортсмени отримають човни з третього разу

Діяльність ШВСМ перевіряли працівники апарату облради й надали свої висновки на розгляд депутатської комісії з питань комунальної власності.

Отже, перевіряючі виявили чисельні порушення фінансової дисциплини у закладі. Зокрема, відсутність затвердженого переліку платних послуг, не відповідність штатному розкладу, неправильне нарахування заробітньої платні працівникам. Ці порушення наносять збитки бюджету, бо утримується заклад за рахунок платників податків.

Також виявлено порушення Закону "Про відкритість використання публічних коштів", тобто заклад не звітує про те, як використовує гроші громади. А це, роблять висновок фахівці, призводить до ризику притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Оберуть керівників чотирьох обласних закладів

Цікаво, що сам звіт про стан справ у комунальному закладі депутати будуть розглядати вже після проведення конкурсу на посаду директора ШВСМ. Тобто є вірогідність, що конкурсна комісія підтримає кандидатуру Мотова й тим самим закриє глаза на чисельні порушення, які відбуваються у закладі, яким він майже рік керує.

Обидві події - конкурс та засідання депутатської комісії - відбудуться в обласній раді 12 жовтня.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину