Pik
Сьогодні, 25 Октября 2020
24.09.2019
648
0

Керівники підрозділів поліції Херсонщини перевірили свої професійні навички

Керівники підрозділів поліції Херсонщини перевірили свої професійні навички

За ініціативи начальника поліції Херсонщини Олександра Прокудіна з керівниками органів та підрозділів поліції області на стрілецькому полігоні ГУНП були проведені 3-денні збори за підсумками навчального року,- інформує відділ комунікації поліції області,- передає ПІК.

Керівники галузевих служб та районних підрозділів поліції удосконалювали свої навички та вміння з володіння і поводження з вогнепальною зброєю, оновлювали знання з функціональної, тактичної та вогневої підготовки.

 Як зазначає начальник поліції Херсонської області Олександр Прокудін, навчальні збори керівників підрозділів проводилися з метою визначення рівня їх службової, фізичної підготовленості та вміння діяти в команді.

Упродовж зборів керівники підрозділів вчилися надавати першу домедичну допомогу, прослухали лекцію з основ військової топографії.

Проведення теоретичних занять чергувалося з практичними вправами. Начальники підрозділів удосконалювали свої вміння стріляти з різних видів зброї, вчилися стрiльбi по цiлi в обмежений час та з розворотом. Також відпрацьовували тактику дій поліцейських під час зупинки та перевірки транспортного засобу, огляду місць можливого переховування злочинців та їх затримання.

Представники психологічного центру обласного главку поліції провели тренінг, під час якого виконувалися вправи з удосконалення лідерських якостей керівника та вміння працювати у команді.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину