Pik
Сьогодні, 28 Ноября 2020
02.12.2015
430
0

Керівникам сільських та селищних рад розповіли про особливості децентралізації на Херсонщині

Керівникам сільських та селищних рад розповіли про особливості децентралізації на Херсонщині

Директор Херсонського Офісу реформ Юрій Горбенко проводив навчання 20-ти новообраних керівників сільських та селищних рад Херсонської області та виступав стосовно особливостей проведення децентралізації на Херсонщині.

Даний захід відбувався в режимі «запитання - відповіді». Найбільше присутніх цікавили питання, щодо фінансового забезпечення майбутніх об'єднаних територіальних громад та можливостей роботи фахівців виконкомів об'єднаних територіальних громад на території колишніх сільрад для надання адміністративних послуг населенню, які переваги матимуть громади в результаті об'єднання, кому будуть підзвітні громади, кадрове забезпечення новостворених громад та інші, на які відповідав керівник Офісу реформ.

А ще Юрій Горбенко зазначив, що головне у процесі об'єднання громад - прозорість, добровільність, відкритість і дотримання спільних інтересів у всіх питаннях.

"Більшість людей хочуть змін, адже у багатьох селах життя є складним, люди не можуть отримати елементарних послуг, нема перспективи розвитку, молодь масово покидає село, яке вимирає і деградує. Однак спостерігається й суто природна тривога будь-яких змін, особливо таких масштабних. До того ж, зважаючи на попередні реформи, що не дали очікуваних результатів в суспільстві є недовіра до будь-якої ініціативи держави.

Але ця реформа передбачає спільну участь усіх громадян, лише так вона може відбутися, адже місцеве самоврядування - це інститут, що базується на активній участі всіх членів територіальних колективів. Тому з вичікувальною позицією реформа буде йти вкрай повільно. Місцеві еліти, найперше лідери громад, мають проводити роз'яснювальну роботу", - зазначив Горбенко.

Впродовж кількагодинного обговорення, всі слухачі мали змогу висловити різні думки та почути ґрунтовні відповіді керівника Херсонського Офісу реформ. Навчання проходило в Херсонському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ, підприємств та організацій.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину