Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
30.08.2016
182
0

Керівник Херсонського Офісу реформ: скасування перспективного плану суперечить закону

Керівник Херсонського Офісу реформ: скасування перспективного плану суперечить закону

Як прокоментувала перед нарадою голів об'єднаних територіальних громад та лідерів громадських організацій з питання децентралізації Оксана Сілюкова, координатор Офісу реформ та регіонального розвитку у Херсонській області, не можна ні в якому разі допустити незаконних рішень по скасуванню перспективного плану формування територіальних громад, повідомляє на своїй сторінці в фейсбук Херсонська обласна рада.

«Та ситуація, яка сьогодні склалася в Херсонській області може створити прецедент по всій Україні. Це небезпечно, оскільки частина депутатського корпусу Херсонської обласної ради бажає скасувати перспективний план формування територіальних громад. Цей план був прийнятий обласною радою в минулому році і погоджений розпорядженням Кабінету Міністрів України. Тому сам факт скасування подібного документу не вважається на сьогодні законним. Деякі політичні сили дестабілізують ситуацію не тільки в нашій області, а й загалом по Україні. Враховуючи це, громаді Херсонщини, громадським організаціям, представникам територіальних громад важливо, щоб даний проект не був скасованим, оскільки це суперечить закону, як і власне проведення позачергової сесії обласної ради.

Перед сесією облради ми зібрали засідання з територіальними громадами, на якому ми плануємо говорити про стан реформи в області, про те, які ми маємо досягнення, які труднощі й проблеми виникають на шляху до децентралізації влади і реформи місцевого самоврядування», - каже координатор Офісу реформ та регіонального розвитку у Херсонській області.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину