Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
21.05.2018
499
0

Керівник структурного підрозділу Олешківської РДА преміював своїх дітей

Керівник структурного підрозділу Олешківської РДА преміював себе та своїх дітей

До адміністративної відповідальності притягнуто керівника одного зі структурних підрозділів Олешківської райдержадміністрації, який преміював своїх близьких родичів. Про це передає ПІК з посиланням на обласну прокуратуру.

Цюрупинським районним судом розглянуто 3 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно державного службовця органу виконавчої влади.

Держслужбовець, будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», протягом 2016-2017 років неодноразово преміював особисто себе та своїх близьких родичів (дочку та сина), при цьому не повідомивши ні в усній, ні в письмовій формі безпосереднього керівника про наявність реального конфлікту інтересів.

У суді повністю доведено наявність складів адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП, у зв’язку з чим постановою Цюрупинського районного суду від вказану особу визнано винною та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину