Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
19.10.2018
974
0

Керівник КП «Херсонелектротранс» просить ввести картку херсонця

Керівник КП «Херсонелектротранс» просить ввести картку херсонця

Для того, щоб не виникало питань, скільки пільговиків реально перевозить КП «Херсонелектротранс» і яка компенсація за ці перевезення повинна виділятися підприємству з міського бюджету, депутат міської ради та керівник КП «Херсонелектротранс» Єгор Устинов пропонує з наступного року впровадити електронну систему – так звану картку херсонця.

Про це він сказав 19 жовтня на сесії, під час розгляду питання «Про внесення доповнень та змін до міської комплексної програми «Соціальний захист», передає ПІК.

«У мене є прохання до міського голови і до депутатів. Я вважаю, що прийшов час припинити будь-які спекуляції на цій темі і підійти до цього питання виважено. І пропоную такий варіант. Дайте будь ласка доручення управлінню соцзахисту на те, щоб на наступний рік розробили і впровадили у Херсоні так звану картку херсонця, роздали цю картку всім 24 категоріям пільговикам, які мають право, відповідно до діючого законодавства, на безкоштовні перевезення», - сказав він.

«Тоді відійдуть оці всі розмови. Коли буде впроваджена електронна система, проїхав Іван Іванович Іванов в тролейбусі, відмітився карточкою, відповідно до якої має право на безкоштовний проїзд, віддайте нам гроші за цю конкретну людину», - зазначив Єгор Устинов.

Така система працює сьогодні в багатьох містах України, зазначив він. Впровадження такої системи обійдеться місту у суму близько 8 млн гривень, зазначив Устинов. Проте не буде питань – яку кількість пільговиків перевезли тролейбусами.

Проте Устинов попередив, що сума відшкодувань з бюджету на перевезення пільговиків не зменшиться, а навпаки збільшаться, якщо впровадити картку херсонця. «Суми відшкодування з бюджету збільшаться, тому що ми фактично перевозимо набагато більше пільговиків», - каже Устинов.

Судячи з усього, Єгор Устинов мріє  про картку херсонця, яка реєструватиме факт перевезення, проте не обмежуватиме кількість поїздок пільговиків у тролейбусах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину