Pik
Сьогодні, 16 Січня 2019
18.04.2018
1099
1

Керівник Херсонської державної морської академії просить зберігати спокій

Керівник Херсонської державної морської академії просить зберігати спокій

Звернення в.о. ректора до курсантів, їх батьків та працівників Херсонської державної морської академії оприлюднене на сторінці ХДМА у Фейсбук, передає ПІК.

«Звертаюся до Вас з приводу заяв стосовно порушень внутрішнього розпорядку, які, нібито, мають місце в академії та її структурних підрозділах. Розуміючи власну відповідальність за стабільну роботу закладу я, як виконувач обов’язків ректора, закликаю всіх учасників навчально-виховного процесу зберігати спокій. У разі виникнення проблемних питань діяти в межах та спосіб, які визначені чинним законодавством», - йдеться у зверненні.

«Звертаю увагу всіх, що агресія, провокативні наміри, безпідставні звинувачення і бажання окремих осіб дезорганізувати злагоджену роботу колективу фактично ведуть не до пошуку істини, а до розколу, розбрату, хаосу», - написано у зверненні.

В.о. ректора просить не дати втягнути себе у неправомірні дії, ошукати та використати у маніпуляціях непорядних людей.

Для вирішення внутрішніх суперечок та проблем, йдеться у зверненні, є цивілізовані правові методи, а саме: комісії по трудовим спорам, студентське самоврядування, батьківська рада, зібрання трудового колективу та інші заходи.

«У разі недовіри зазначеним інституціям, я особисто готова до сприйняття проблем, які Вас турбують. Я відкрита до спілкування та налаштована на об’єктивний розгляд всіх питань», - написано у зверненні.

У зверненні в.о. ректора запевняє, що раніше перед керівництвом «зазначені питання не ставились».

Висновки фахової робочої групи, що створена для розгляду порушених питань, будуть оприлюднені та доведені до відома всіх членів навчально-виховного процесу, йдеться у зверненні.

Як раніше передавав ПІК, курсанти ХДМА вийшли на протест під Херсонську ОДА.

морська академия

 

 

Новини по темі

Коментарі

мимоходом, 18.04.2018
После "провокативних намерів" и "безпідставних звинувачень" целесообразность диалога с этим ИО ректора под большим вопросом. Значит не было восстановления как минимум трех отчисленных за сбыт наркоты? Не было мяукающих на четвереньках? Не было распространения тяжёлой наркоты среди курсантов? Как не было краж из столовой, мутной истории со спорт тренажёрами? Не было проверок по этим фактам? Или "уже нет"?

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину