Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
26.01.2018
464
0

Керівник Херсонського облмуздрамтеатру став членом наглядової ради Українського культурного фонду

Керівник Херсонського облмуздрамтеатру став членом наглядової ради Українського культурного фонду

Новостворений фонд на конкурсній основі розподілятиме кошти на реалізацію проектів у сфері культури й мистецтва. Про це повідомляє видання "Український південь", передає ПІК.

Цього року з Державного бюджету виділені 200 мільйонів гривень. Зараз триває конкурс на посаду виконавчого директора інституції, до якої входять експерти Мінкультури та наглядова рада. Її очолює Марина Порошенко.

Олександр Книга увійшов у наглядову раду за квотою Міністерства культури.

«Вперше за роки незалежності створений фонд, який займатиметься підтримкою проектів у сфері мистецтва, культури. Це суттєвий крок вперед. Торік ми писали проекти, на які Мінкульт ділив 12 мільйонів гривень. Цьогоріч це 200 мільйонів. І я пишу на Фейсбуці: долучайтесь, треба вчитись писати проекти, відстоювати їх і втілювати, як це відбувається в усьому світі», – зазначив Олександр Книга.

Свої проекти херсонський театр теж пропонуватиме. Перш за все, міжнародний фестиваль «Мельпомена Таврії». Хоч голосувати у наглядовій раді за його реалізацію не зможе Олександр Книга, та меседж про те, що «Мельпомена» – найпотужнішний у фестивальному русі України, донесе до членів ради.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину