Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
04.09.2017
1511
1

Керівник ДЮСШ Динамо у листі про підвищення зарплати зробила близько 20 помилок

Керівник ДЮСШ "Динамо" у листі про підвищення зарплати зробила близько 20 помилок

Протягом липня до управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації двічі (20.07 та 26.07) надходили листи від в.о. директора позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» Ірини Деревянко, в яких вона наполегливо вимагає встановити надбавки адміністративному персоналу закладу і, у тому числі, собі теж, передає ПІК.

Керівник ДЮСШ Динамо

В обґрунтування своєї вимоги пані Деревянко наводить як аргументи  здобутки тренерів та вихованців, але забуває вказати, що на посаді вона лише півроку та жодним чином не має відношення до успіхів закладу.

Та й виконуючим обов’язки директора ця пані стала випадково, бо не має навіть вищої освіти, тому була влаштована на посаду секретарки, на яку пізніше поклали адміністративні обов’язки.

Керівник ДЮСШ

Читайте також: Про політичну корупцію в облраді

Цей карт-бланш Деревянко отримала виключно тому, що належить до команди депутата облради Володимира Шадріна, який за останній рік влаштував на посади "своїх" людей. Так, ШВСМ очолив його товариш Олексій Мотов.

 Читайте також: човни для херсонських спортсменів - чергова спроба

Не зважаючи на декілька судових справ, ВУФК очолює Валентин Сух.

Читайте також: Мангер та Федін знайшли спільного ворога

 

Посада була подарована й Деревянко. Про освітній рівень цієї пані свідчать численні  помилки, які містяться у її листі до начальника управління з питань фізичної культури й спорту. Одним словом, "професіонали" прийшли у спорт.

Як передав ПІК, директора ОПМ, в якому квітне незаконна оренда, облрада реабілітує.

 Читайте також: Січова про Мангера і бульдожу хватку

Новини по темі

Коментарі

Спорт, 20.03.2018
Что сказать…депутатишки,которые не разбираются абсолютно в спортивных делах,не знают положения дел и лично не знакомы с нужными людьми и не входят в положение дел,да и не могут войти в силу того,что не разбираются…это да

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину