Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
07.10.2019
414
0

Казахи розвиватимуть логістику у напрямку Херсона

Казахи розвиватимуть логістику у напрямку Херсона

Казахський порт Курик та LLC «Global Multimodal Logistics» співпрацюватимуть у створенні та розвитку єдиного логістичного центру компанії у Херсоні.

Про це стало відомим в адміністрації порту Курик, - інформує ЦТС, передає ПІК.

Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Генеральний директор ТзОВ «Порт Курик» Серік Ахметов, директор LLC «Global Multimodal Logistics» Володимир Макуха та голова правління ГМ «Балтійсько-Чорноморський економічний форум».

«Поромний комплекс Курик став одним із найважливіших партнерських мостів в реалізованому масштабному міжнародному проекті «Global Multimodal Logistics», – сказав гендиректор порту Серік Ахметов.

У проекті по створенню і розвитку коридору єдиного логістичного центру «Global Multimodal Logistics» вже беруть участь литовський порт Клайпеда і польський порт Гдиня, Міжнародний контейнерний термінал грузинського порту Батумі, стивідорні та транспортно-експедиторські компанії Литви (KAMINERA) і Грузії «TransFor Group».

Казахський порт Курик розташований на східному березі Каспійського моря і почав свою діяльність в грудні 2016 року.

Компанія LLC «Global Multimodal Logistics» заснована у лютому 2019 року. Серед напрямків діяльності, згідно з відкритими джерелами, значаться ж/д і автомобільні вантажоперевезення, а також вантажоперевезення морським транспортом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину