Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
27.11.2019
743
0

"Кавер-Шафа": творчі херсонці поміняються ролями

"Кавер-Шафа": творчі херсонці поміняються ролями

У перший день зими відбудеться крайня у 2019 році "Поетична шафа". Тематика – новорічна. Як і минулого року, напередодні свят учасники підготують кавер-програму.

Письменники мінятимуться ролями між собою. Твори одне одного виконуватимуть і музиканти. Серед учасників цієї частини – 8 поетів та 2 барди.

Юлія Абдурашитова ризикнула приміряти на себе тексти іншого автора-завсідника "Шафи".

"Це ніби намагатися зазирнути в інший світ, ніби приміряти чийсь одяг і оцінювати, чи комфортно тобі в ньому. Чи міг би зрозуміти автора, спосіб його мислення, чи зміг би потоваришувати з ним, побачити, чи є у ваших думках щось спільне. Безумовно, хочу почути і свої рядки у виконанні іншої людини – інтонацію, емоції, все те, як виступаючий переживатиме написане. Гадаю, ця "Шафа" буде як завжди цікавою та неординарною", - каже Юлія.

На захід приїдуть творчі люди із області. Зокрема, організатори очікують делегацію із Нової Каховки – буде двоє музикантів. Один із них – учасник рок-гуртів "Logus" та "Distress" Сашко Коваленко, - виконає декілька каверів.

"Я і раніше хотів виступити на "Шафі" в акустичному форматі, проте не маю свого репертуару. Цього разу запросили саме із каверами. Я вже не один рік виступаю як "каверист" під псевдонімом "Amigo", тому з радістю прийняв пропозицію. Є декілька херсонських рок-гуртів, які мені дуже подобаються. Зроблю кавери на їхні пісні, а також на композиції відомих виконавців (приміром, Скрябіна)", - ділиться Сашко.

Окрім того, на "Поетичній шафі" відбудеться творчий батл. Заплановані виставки "Підвішених рядків", фотографій і книг сучасних авторів. Буде колективна творчість – "безкінечний вірш".

Захід пройде у арт-клубі "Masson". Початок – о 18:00. Вхід – вільний.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину