Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
11.06.2019
1010
0

Катерину Гандзюк нагородили посмертно

Катерину Гандзюк нагородили посмертно

Катерина Гандзюк стала лауреатом премії Ukrainian ID Awards за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність посмертно, повідомляє Gazeta.ua.

У Каневі на Тарасовій горі в рамках Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID відбулась церемонія нагородження.

Нагороду буде передано батькові - Віктору Гандзюку. Катерина захищала інтереси місцевої громади у Херсонській міській раді, а до того працювала в структурах ООН.

"Це відзнака, яка присуджується за видатні досягнення і ефективні практики в ім'я процвітання та гуманізації людства. Покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства. Наш оргкомітет продовжує практику відзначення тих людей, які зробили чималий внесок у розвиток людини та суспільства, але досі не були гідно відзначені в Україні та за кордоном", – наголосила президент Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

Окрім Гандзюк, відзначили Фундацію родини Богдана Гаврилишина та скрипаля Іллю Бондаренко.

Минулого року першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали український режисер та політв'язень Кремля Олег Сенцов, екс-міністр фінансів України Наталія Яресько та благодійниця Ольга Бондаренко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину