Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
02.04.2020
468
0

Карантин на Херсонщині: кількість злочинів зменшилася, кількість сімейних скандалів збільшилася

Карантин на Херсонщині: кількість злочинів зменшилася, кількість сімейних скандалів збільшилася

Усі підрозділи поліції Херсонської області продовжують працювати у посиленому режимі, забезпечувати контроль за дотриманням громадянами карантинних заходів та публічний порядок. Нарівні з цим правоохоронці працюють над розкриттям злочинів та правопорушень, реагують на всі заяви та повідомлення, патрулюють вулиці міст та селищ. Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Варто зазначити, що за три тижні, поки триває карантин та посилені поліцейські заходи безпеки, на Херсонщині зменшилася кількість грабежів, розбоїв та особливо тяжких злочинів, а також вуличних правопорушень. Проте, збільшилася кількість повідомлень про випадки домашнього насильства: сварки чоловіків з дружинами, конфлікти батьків та дітей. Загалом, кількість реєстрацій про події залишилася на тому самому рівні. Але набагато активніше громадяни стали повідомляти в поліцію про виявлені ними випадки порушення карантинних заходів працівниками закладів торгівлі, а також порушення правил самоізоляції особами, які повернулися з-за кордону. Нагадуємо, що відповідно до статті 44-3 КУпАП порушення правил щодо карантину людей тягне за собою штраф до 170 тисяч гривень. 

Поліція вкотре нагадує, що обмежувально-карантинні заходи запроваджені в державі для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Для підтримання правопорядку у містах та селах, поліцейські патрулі проводять на вулицях профілактичні бесіди з громадянами, роз’яснюють їм норми чинного законодавства, пояснюють, як уберегтися від вірусу.  Особливу увагу поліцейські приділяють роз’ясненню заходів безпеки літнім людям. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину