Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2020
14.09.2020
309
0

Кандидат у мери Херсона Юрій Кирилов зустрівся з виборцями

Кандидат у мери Херсона Юрій Кирилов зустрівся з виборцями

11 вересня 2020 року на території Міжрегіонального базового товарного комерційного підприємства Кредо, відбулася зустріч виборців з кандидатом у мери Херсона від партії «Слуга народу» Юрієм Кириловим.

На зустрічі взяли участь Алі Керімов (https://www.facebook.com/alihocakerim), колектив підприємства Кредо на чолі з генеральним директором Петром Мельничуком, який відкрив цю зустріч.

Кандидат у мери Юрій Кирилов виступив зі своєю передвиборчою програмою. У своєму виступі кандидат висвітлив свій шлях в Херсонському державному аграрно-економічному університеті від студента до ректора і коротко розповів про свої досягнення на посаді ректора.

Кандидат загострив питання про проблеми молоді, яка масово виїжджає з міста в інші регіони України і за кордон. Розповів про дієві заходи щодо створення робочих місць, поліпшення інфраструктури, підвищення безпеки, розвитку комунального транспорту, поліпшення надання якості житлово-комунальних послуг, будівництва Палацу Спорту в місті, про необхідність видачі «Картки херсонця» пенсіонерам.

Кандидат запевнив, що не дивлячись на невеликий бюджет міста, цілком реально виконати намічені проекти за допомогою залучення інвестицій. В кінці зустрічі кандидат у мери відповів на всі питання.

По завершенню, генеральний директор Петро Мельничук, від імені свого колективу подякував кандидату у мери за доступне роз'яснення своєї програми та побажав успіхів у передвиборній компанії.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину