Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2019
25.09.2018
985
0

Канадці презентували проект будівництва курортного комплексу у с. Генічеська Гірка

Канадці презентували проект будівництва курортного комплексу у с. Генічеська Гірка

Під час міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», який відбувся 21 вересня у Києві, президент Канадсько-Української торгової палати Зенон Потічний презентував проект будівництва курортного комплексу у с.Генічеська Гірка (у районі аквапарку), повідомляє Щасливцевська сільська рада, передає ПІК.

За проектом це має бути сучасний, презентабельний, 4-поверховий готель, розрахований на 350 місць, площею більше 18 тисяч кв.м. Друга частина будівництва передбачає приблизно 24 котеджи на 4-6 чоловік, з рестораном, баром, місцями для відпочинку дітей та дорослих, іншим.

На форумі також губернатор Херсонщини Андрій Гордєєв підписав Меморандум про співпрацю щодо реалізації проекту туристично-рекреаційної сфери в Херсонській області із президентом Канадсько-Української торгової палати Зеноном Потічним в присутності Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні пана Романа Ващука.

Нагадаємо: у жовтні 2017 року ТОВ «АРАБАТ-ГРУП» з канадськими інвестиціями викупила земельну ділянку розміром 20 га в селі Генічеська Гірка за адресою вул. Набережна, 27-А (з північної сторони аквапарку). Її цільове призначення – будівництво та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення та розміщення оздоровчого закладу.

Читайте також: Інвестори підтверджують серйозність намірів щодо Арабатської стрілки.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину