Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
06.06.2017
814
0

Как освобождают проход к морю возле «Арабатской стрелки» (видео, фото)

Как освобождают проход к морю возле «Арабатской стрелки» (видео, фото)

О том, что проход возле базы отдыха «Арабатская стрелка» теперь свободен сообщает официальный сайт Счастливцевского сельсовета, передает ПИК.

«На початку курортного сезону звільнено прохід до моря біля бази відпочинку «Арабатська стрілка» (зі сторони минулого пансіонату «Енергія»).

Боротьба за прохід була довгою. Були майже дворічні судові тяжби мешканців Генічеської Гірки з базою відпочинку. Були неодноразові зустрічі керівництва Щасливцевської сільської ради з директором бази та Херсонською обласною радою, що є її власником, та позов від сільради до суду, щоб прохід було повернуто людям. Було знесення краном плити, що перекривала цей прохід, головою РДА Олександром Воробйовим... І нарешті, досягнуто мирової угоди. Керівництво бази пішло на зустріч громаді і погодилося визволити місце для проходу. Було досягнуто компромісу, що прохід тут все ж таки людям потрібен. Ще восени вони почали переносити дерев'яні будиночки для відпочиваючих з лінії проходу.

На минулому тижні паркан, що перекривав вихід до моря зі сторони бази, був знесений. Місцеві жителі-активисти розчистили цей прохід від сміття, старих дерев і найближчим часом відгородять його від бази відпочинку сіткою», - сообщают в сельсовете.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину