Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
20.06.2016
162
0

Каховським рятувальникам відпочивати ніколи

Каховським рятувальникам відпочивати ніколи

По-своєму відзначили День Святої Трійці каховські рятувальники. У той час, коли жителі відпочивали у лісі, біля водойм, гуляли вулицями м.Каховки, рятувальники «взяли гріх на душу» і працювали - проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу, повідомляють в ГУ ДСНС області.

Спершу представники Каховського міськрайуправління відправилися до соснового бору, де плідно поспілкувалися і з дорослими, і з дітьми щодо безпечного відпочинку у лісі. Наголосили на обережному поводженні з вогнем при розведенні багаття і необхідності слідкувати за маленькими дітьми, щоб ті не загубилися і не гралися в небезпечні ігри з сірниками. Для закріплення отриманих знань всі отримували пам'ятки і листівки з застереженнями.

Наступним пунктом стала берегова лінія Каховського водосховища. У спеку багато охочих скупатися і рятувальники знайшли чимало людей для спілкування. Нагадали дорослим та малечі про правила поведінки на воді, дії у разі надзвичайних подій під час купання, а також - про небезпеку купання в непристосованих для цього місцях.

А цим часом співробітники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Каховського району також не марнували час дарма. За доброю традицією вони провели недільну екскурсію для всіх бажаючих, хто прийшов ближче познайомитися з професією рятувальника і відчути себе у ролі представника мужньої професії. Рятувальники з великим задоволенням розповіли дітям і дорослим про особливості своєї роботи, ознайомили з підрозділом, пожежною технікою та аварійно-рятувальним обладнанням. А насамкінець в обов'язковому порятку нагадали гостям про безпеку на воді під час купального сезону, а також про дотримання елементарних правил пожежної безпеки.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину