Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
06.09.2018
347
0

Каховська ГЕС працює у штатному режимі – прокуратура

Каховська ГЕС працює у штатному режимі – прокуратура

На сьогодні на Каховській ГЕС ніяких надзвичайних подій не відбувалось, об’єкт працює у штатному режимі.

Про це передає ПІК з посиланнями на прокуратуру області.

«На сьогодні на гідроелектростанції ніяких надзвичайних подій не відбувалось, об’єкт працює у штатному режимі», - відзначають у прокуратурі.

Тут також, як і в поліції,  спростовують інформацію, що була оприлюднена в ряді електронних ЗМІ, про сьогоднішній вибух на Каховській ГЕС.

«В ряді електронних ЗМІ з’явились інформаційні повідомлення про те, що сьогодні вночі нібито стався вибух на Каховській ГЕС. Офіційно повідомляємо, що інформація не відповідає дійсності і не існує об’єктивних підстав для хвилювання громадськості. Події, які описуються у повідомленнях, відбулись у травні 2013 року. За фактом пошкодження автомобіля, який належить УкрГідроЕнерго філіал Каховської ГЕС, відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 КК України», - йдеться у повідомленні прокуратури.

«Досудове розслідування у вказаному провадженні триває, особу злочинця не встановлено. На сьогодні на гідроелектростанції ніяких надзвичайних подій не відбувалось, об’єкт працює у штатному режимі.

Прохання до представників ЗМІ більш відповідально ставитись до оприлюдненої вами інформації і доводити до громадськості лише перевірену та об’єктивну інформацію», - відзначають у прокуратурі.

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину