Pik
Сьогодні, 22 Квітня 2018
20.03.2018
428
0

Каховчанам пояснили, чому у місті ще не запрацював сервіс по оформленню паспортів

Каховчанам пояснили, чому у місті ще не запрацював сервіс по оформленню паспортів

Наприкінці минулого року Каховська міська рада анонсувала відкриття в ЦНАПі сервісу по оформленню паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, передає ПІК.

Передбачалось, що сервіс почне працювати вже в лютому, і каховчани зможуть оформити документи без черг.

Однак до сьогодні послуга не почала працювати, і у багатьох містян виникає справедливе питання “чому?”. Більш того, деякі жителі міста звинувачують владу в бездіяльності.

З метою спростування цієї інформації, доводимо до відома каховчани доводять, що всі дії для підключенню до сервісу, які по протоколу мав вжити виконавчий комітет, виконано.

"Наразі ми чекаємо відповіді від державного підприємства “Українські спеціальні системи” (м. Київ), які є єдиним надавачем послуг конфіденційного зв'язку в НСКЗ органам державної влади та місцевого самоврядування. На жаль, ми ніяк не можемо вплинути на прискорення процедури погодження, оскільки “Українські спеціальні системи” є монополістом в даній сфері і встановлюють терміни самостійно. За повідомленням “УСП”, ми стоїмо на черзі підключення", - повідомляється на сайті Каховської міськради.

Тож, каховчан закликають набратися терпіння і зрозуміти: наразі виконавчий комітет ніяк не може вплинути на прискорення процесу. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину