Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
12.05.2016
129
0

Кабмін тимчасово заборонив рубки в лісах

Кабмін тимчасово заборонив рубки в лісах

Уряд підтримав пропозицію Мінприроди і тимчасово заборонив санітарні рубки в лісах.

Поки ж Мінприроди, Мінагрополітики, Держлісагенство повинні переглянути нормативно-правові акти, які регулюють порядок та правила санітарно-оздоровчих заходів в лісах.

Про це на своїй сторінці в фейсбук написав міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. Він також повідомив про звільнення керівника Держлісагентства Олександра Ковальчука. Причина - тотальне вирубування лісів у країні, особливо в Карпатах.

"Це - реакція Уряду на мій звіт щодо інспекції Національних парків Карпатського регіону. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман визначив пріоритетом створення системи, що унеможливить варварську вирубку лісів.

Уряд також дав доручив Мінприроди, Нацдержслужбі, Мінагрополітики провести службове розслідування фактів бездіяльності керівництва Державної екологічної інспекції України у сфері охорони та збереження лісових ресурсів та про результати у двотижневий строк поінформувати Кабінет Міністрів.

Також у місячний термін Мінприроди, Мінагрополітики, Мінрегіону, Держлісагентство, Держрибагентство мають опрацювати та подати Кабінету Міністрів відповідні проекти актів щодо реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища шляхом визначення єдиного контролюючого органу у цій сфері та передачі йому усіх контрольних функцій.

У Мінприроди наразі опрацьовується питання призначення керівників установ природно-заповідного фонду за результатами відкритих конкурсів із залученням фахівців, науковців, представників громадських організацій та місцевих громад", - пише Остап Семерак.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину